Tiger Treats

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Mazowieckie
Telefon

Nasze słodycze są produkowane wg. oryginalnych receptur. Jak nakazuje trzystuletnia tradycja, po dziś dzień są wytwarzane i pakowane ręcznie w małej manufakturze w szkockim Crieff.
Wysokiej jakości słodyczy towarzyszy bogactwo różnorodnych, nieznanych w Polsce smaków.
Do produkcji używamy wyłącznie naturalnych składników pochodzących z najlepszych źródeł. Nie stosujemy sztucznych barwników ani konserwantów.
Produkcja słodyczy w Szkocji rozpoczęła się wraz z importem cukru z trzciny cukrowej z brytyjskich kolonii na Karaibach.Wtedy stworzono wiele wspaniałych przepisów, które przez ponad trzysta lat cieszą amatorów słodyczy.
Oferowane przez nas smaki są doskonale znane i lubiane zarówno przez szkockie dzieci i dorosłych, a także zagranicznych turystów odwiedzających Szkocję. Jak głosi lokalna plotka, również potwór z Loch Ness jest wielkim amatorem naszych słodyczy.

EDINBURGH ROCK

Recepturę opracował w 1880r. Alexander Ferguson, właściciel cukierni w Edynburgu. Pomógł mu w tym przypadek, który sprawił, że odnalazł zagubioną przed miesiącami tacę z partią wyprodukowanych przez siebie cukierków. Spróbował je i zachwycił się smakiem. Wprodukcji wykorzystuje się winny kamień- naturalne kryształy, które powstają w procesie leżakowania wina i osadzają się na ścianach beczek. Użyte do produkcji słodyczy, wytwarzają mikroskopijne kieszenie powietrzne o strukturze plastra miodu, które zatrzymują w sobie aromat. Zostaje on uwolniony po rozpuszczeniu przysmaku w ustach.

TABLET

Te słodycze są prawdziwą grzeszną przyjemnością, niezastąpioną w chwilach gorszego nastroju. Wyprodukowane na bazie surowców mlecznych. Gładki smak zawdzięczają zastosowaniu metody powolnej obróbki termicznej.

FUDGE

Fudge posiadają łagodną kremową teksturę oraz wiele ekscytujących smaków. Wśród nich znajdą dla siebie coś odpowiedniego zarówno dorośli, jak i dzieci w każdym wieku. Torebki prezentowe zawierają Fudge waniliowe, whisky lub czekoladowe, natomiast sztabki Fudge: waniliowe, whisky, czekoladowe, czekoladowe z chilli lub z owocami, cappuccino, imbirowe lub o smaku kawy celtyckiej.

MACAROON

Sztabki i prezenty w torebkach. Macaroon to kremowy, aromatyczny przysmak pokryty oryginalną mieszanką prażonego kokosa i czekolady. Torebki prezentowe zawierają macaroon o smaku waniliowym, natomiast linia smaków sztabek została dodatkowo rozbudowana o smaki wanilii, truskawek, cytryny z lemonką, iron brew i malin

Galeria