BioNaura

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 71 307 36 72

Moc natury, zdrowia i smaku? Znajdziesz ją właśnie tutaj! Nasza specjalność to certyfikowana żywność ekologiczna. Dostarczamy na rynek BIO produkty prosto od rolników wykorzystujących jedynie naturalne sposoby w ich uprawie, a ich jakość monitorowana jest na każdym etapie produkcji: począwszy od doboru odpowiednich składników, na finalizacji i dystrybucji kończąc.

Nasz zespół tworzą wysokiej rangi specjaliści z różnych dziedzin. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy wiedzą co jest najlepsze dla zdrowia człowieka. Wspólnie dbamy o najwyższy standard naszych produktów, by pełnić oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

„W naszym portfolio stawiamy przede wszystkim na zdrowie. Konsumentom chcieliśmy dać możliwość poznania nowych smaków, które jednocześnie urozmaicą codzienną dietę o dotychczas niespotykane w Polsce produkty. Dlatego też oprócz starannej selekcji artykułów bazowych, które znajdziemy w każdej kuchni, wprowadzamy również produkty własne i unikalne jak np. czarne BIO sezamki z dodatkiem nasion chia, za które otrzymaliśmy tytuł Eko Innowacji. Nasza misja to ogólnodostępność certyfikowanej żywności ekologicznej, która powinna być eksponowana w sklepach na równi z innymi produktami, a nie na osobnej półce.” Michał Roczek – Prezes Zarządu w firmie Bio Naura

Galeria