Coffeeservice

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
22 298 51 02

Coffee Service powstała w 2011 roku. 

Głównym celem firmy było stworzenie koncepcji idealnej kawy, ponieważ rynek w Polsce bezustannie  się rozwija i coraz więcej ludzi jest chętnych do degustacji wysokiej jakości, smacznej kawy. 

Kultura picia kawy w Polsce początkowo była dedykowana kawie instant. 

Ale to się zmieniło!

Mając to na uwadze, w 2012 roku Coffee Service rozpoczął współpracę z Crem International - firmą, która produkuje dwie znakomite marki: Expobar i Coffee Queen.

Expobar, to hiszpańska marka, która produkuje profesjonalne ekspresy do kawy. Istnieje na rynku od 1964 roku. Zaczęła od importu maszyn do Hiszpanii z ogromnym sukcesem, a w 1985 roku rozpoczęła własną produkcję z nową koncepcją i projektem, tworząc ekskluzywny i niepowtarzalny produkt. Jednym z głównych problemów była zawsze jakość, więc każda maszyna produkowana w fabrykach Expobar w Hiszpanii czy w Szwecji, posiada podpis technika który zmontował produkt. Od początku do końca, jest on odpowiedzialny za każdy detal. Podpis pracownika widnieje w instrukcji jak i na opakowaniu.

Druga marka - Coffee Queen, jest firmą szwedzką. Rozpoczęła również produkcję ekspresów do kawy, ale szybko rozszerzyła asortyment na  wszystkie rodzaje produktów do restauracji, barów i hoteli. Od urządzeń do produkcji świeżych soków, do automatycznych ekspresów do kawy ...

W 2014 roku, poszerzając rynek, Coffee Service rozpoczął proces sprzedaży Expobara również w Brazylii.

Oprócz doskonałych maszyn, chcieliśmy dodać do swojej oferty również wspaniałą kawę.
I tak, w 2012 roku Coffee Service nawiązał współpracę z firmą El-Mundo, uzupełniając tym samym swój asortyment o nowe marki wyśmienitych kawy o wspaniałych, zróżnicowanych walorach smakowych. 

Wszyscy mamy własne doświadczenia z kawą, różne odniesienia smakowe. Niektórzy chcą móc cieszyć się przy porannym śniadaniu doskonałym cappuccino, inni lubią spotkania z przyjaciółmi przy espresso lub latte.

Coffee Service pragnie zadowolić każdego i sprawić że każdy łyk kawy będzie prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. 

 

Zapraszamy!

Galeria