Stewiarnia

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
22 484 20 10

Nasza firma specjalizuje się w sprowadzaniu na rynek polski słodyczy bez cukru, słodzonych stewią.

Dlaczego?
Nadmiar cukru w diecie prowadzi do wielu schorzeń cywilizacyjnych na czele z próchnicą i otyłością. Z tego względu świat nauki od lat szuka sposobu na zastąpienie cukru w satysfakcjonujący sposób. Ostatnią odpowiedzią jest ekstrakt z rośliny o nazwie stewia, którego podstawową zaletą (obok wielu innych) jest to, że ma zero kalorii. Substancja ta została dopuszczona przez Unię Europejską do stosowania w żywności w listopadzie 2011 i od tego czasu cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza w Europie Zachodniej. Doskonałym uzupełnieniem stewii jest erytrytol, który balansuje jej smak i poprawia jej słodycz.

Dla kogo?
Swoją ofertę kierujemy do osób, które prowadzą zdrowy styl życia i szukają sposobu na ograniczenie spożycia cukru, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z przyjemności jaką daje wypicie słodkiej kawy, zjedzenie kawałka czekolady czy domowego ciasta. Stosując w swoim codziennym życiu ekstrakt ze stewii można cieszyć się słodkim smakiem bez uszczerbku na zdrowiu i zjeść bardzo dobrą czekoladę bez poczucia winy związanego z objadaniem się pustymi kaloriami.
    
Zasady
Podstawową zasadą, którą kierujemy się przy wyborze produktów jest ich pozytywny wpływ na ZDROWIE i SMAK.

Dostawcy
Na naszych dostawców wybraliśmy firmy, których produkty sprawdziły się na wymagającym rynku belgijskim i austriackim.

Cavalier – belgijskie wyroby czekoladowe słodzone ekstraktem ze stewii, bez cukru, produkowane są przez firmę Cavalier N.V. z Belgii.

Natusweet – ekstrakt ze stewii w tabletkach, płynie i kryształkach produkowany przez austriacką firmę Reisenberger GmbH

Mamy nadzieję, że podobnie jak nam, produkty Natusweet i Cavalier przypadną Państwu do gustu.

Galeria