Arc-Pol

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 33 810 97 92

Makarony z serca i z wiedzy

Tradycja, pasja, technologia – Makarony Arc-Pol. Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania, bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki, to też różnorodność smaków, różnorodność aromatów. Inspiracja powstania firmy Arc-Pol narodziła się w przepięknym otoczeniu włoskich uliczek. Nie bez przyczyny to właśnie Włochy stały się rajem dla smakoszy, a kuchnia tego kraju od lat nie schodzi z podium najbardziej popularnych. Powstała myśl, by wyjątkowy i niepowtarzalny smak włoskich makaronów sprowadzić do Polski.

Ta myśl znalazła swoją kontynuację – w 1993 roku została otwarta wytwórnia makaronów Arc-Pol, której siedziba znajduje się w urokliwej wsi na południu Polski, a krajobraz przywodzi na myśl toskańskie pejzaże. I nie jest to jedyny włoski akcent. Założyciel firmy sprowadził włoskie linie produkcyjne, współpracuje z włoskimi producentami makaronu, a surowce stosowane do produkcji są starannie wyselekcjonowane i pochodzą z ekologicznych upraw. To sprawia, że makaron jest nie tylko smaczny, ale zyskuje dodatkowo walory odżywcze. Cały proces produkcyjny odbywa się przy zachowaniu najsurowszych wymagań systemu HACCP i ISO 9001/22000.

Bardzo szybko makarony firmy Arc-Pol podbiły serca i podniebienia Polaków. Starannie dopracowana receptura, najlepsze składniki, ciągłe dbanie o jakość oraz najnowsze rozwiązania technologiczne przyczyniły się do tego, że firma Arc-Pol jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni makaronu na południu Polski.

Naszą misją jest budowanie firmy opartej o stabilne fundamenty doświadczenia i  profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy i opracowana własna technologia produkcji, dają pełną gwarancję produkcji makaronu o stabilnych i wysokich jakościowo parametrach.  Swoją przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o uczciwość, jakość i przywiązanie do tradycji. Jest to wynikiem stałego, systematycznego modernizowania  zakładu, jak również korzystania  ze środków finansowych Unii Europejskiej. Cała produkcja prowadzona jest zgodnie z wdrożonym systemem HACCP pod stałą kontrolą naszego laboratorium.

Firma ARC-POL zlokalizowana jest w województwie śląskim. Nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Głębowicach, natomiast administracja firmy zlokalizowana jest w Czańcu, gdzie sięgają korzenie firmy.

Galeria