Mama i ja

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
E-mail

Woda to najbardziej naturalny składnik naszej diety. Jednak, aby mogła być podawana małym dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym mamom, musi spełniać wiele rygorystycznych norm: powinna być niegazowana, z niską zawartością sodu, bez nadmiaru soli mineralnych.

Mama i ja to woda źródlana, czerpana ze źródła na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego o głębokości 170 metrów. Gwarantuje jej to stabilny skład fizykochemiczny i mikrobiologiczny, dodatkowo kontrolowany przez nowoczesne laboratoria i niezależne placówki badawcze. Jest to produkt o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu. Nie posiada w swoim składzie żadnych substancji uznanych za viagra pas cher szkodliwe, nawet w minimalnych ilościach. Dzięki doskonale zbilansowanemu składowi, może być podawana dzieciom od pierwszych chwil życia, stanowi idealną bazę do przygotowywania posiłków dla niemowląt i maluchów. Jest doskonałym uzupełnieniem diety kobiet w ciąży
i mam karmiących piersią.

Woda Mama i ja po raz kolejny uzyskała pozytywną opinię Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” z przeznaczeniem dla wody odpowiedniej do przygotowywania żywności dla niemowląt. Możliwość certyfikacji w Centrum Zdrowia Dziecka mają tylko najlepsze artykuły dla dzieci, przebadane i zaopiniowane przez ekspertów. Proces przyznawania rekomendacji składa się z bardzo szczegółowej kontroli dokumentacji wyrobu, analizy dostarczonych przez producenta badań i fachowych testów gotowego produktu. Aby posługiwać się logo, producent wody Mama i ja zobowiązał się do utrzymania jakości wyrobu na poziomie identycznym z tym, jaki poddawany był testom, co będzie skrupulatnie sprawdzane przez cały okres ważności certyfikatu.

Galeria