Bezmięsny Mięsny

Dlaczego warto?

Miło Cię widzieć

Cześć! Super, że tutaj jesteś. Na początku parę słów o nas dla tych, którzy widzą nasze twarze po raz pierwszy. Tu Igor i Rafał, bracia, którzy realizują swoje marzenie, czyli otwarcie pierwszego w Polsce Bezmięsnego Mięsnego. W czerwcu 2016 roku wystartowaliśmy z akcją crowdfundingową, która, przynajmniej w naszym odczuciu, była ogromnym sukcesem. Grubo ponad 1000 osób wsparło nasz pomysł, czego efektem jest powstanie sklepu, który właśnie odwiedzasz. 

Od tamtej pory wiele się zmieniło. Nowa wersja sklepu jest odpowiedzią na wiele cennych rad i uwag, które od Was otrzymujemy. Staraliśmy się wyjść im naprzeciw, między innymi zwiększając nasze moce przerobowe, wprowadzając możliwość zakupu pojedynczych produktów, opracowując wartości odżywcze, obniżając cenę czy wprowadzając setki mini usprawnień na sklepie, dzięki czemu Wasze zakupy tu będą przyjemniejsze i jeszcze bardziej pyszne.

Co możesz u nas zamówić? Nasze bezmięsne klasyki – kiełbasę wiejską, pieczeń, pepperoni, boczek, kiełbasę jałowcową i burgery, w pakiecie bądź pojedynczo. Wszystkie pyszne, aromatyczne i 100% roślinne.

Razem ze zmianami na sklepie wprowadziliśmy również to, co najważniejsze, czyli zmiany smakowe. Spędziliśmy wiele godzin - wykorzystując uwagi osób, które dotychczas miały okazję spróbować naszych produktów - na dopracowanie naszych bezmięsnych mięs. Dlatego niezależnie czy już próbowałaś/próbowałeś naszych produktów czy to Twoja pierwsza styczność z nimi, to obiecujemy, że nie będziesz żałować.


Dlaczego Cię potrzebujemy?

Mimo wielu sukcesów jakie udało nam się osiągnąć w przeciągu kilkunastu ostatnich miesięcy, to jesteśmy dopiero na początku tej wspaniałej przygody. Wierzymy, że bezmięsne mięsa (oczywiście w 100% roślinne!), nasza energia, wielkie plany i zaangażowanie spowodują, że uda nam się dotrzeć z naszymi produktami do najdalszych zakątków świata. Abyśmy mogli gonić za naszymi marzeniami potrzebujemy przede wszystkim Ciebie! Musisz wiedzieć, że Twoje każde zamówienie, każde podzielenie się informacją o naszych wyrobach z Twoimi najbliższymi powodują, że możemy się rozwijać. To właśnie dzięki Tobie działamy na pełnych obrotach. Obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy!

Lubimy rozmawiać, więc jeśli nie znalazłaś/znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie to pisz na: lubie@bezmiesnymiesny.pl