Citrocasa

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Małopolskie
Telefon
+48 506 055 595

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz urządzeń do wyciskania soków, od profesjonalnych sokowirówek, przez wyciskarki wolnoobrotowe dla gastronomii czy w końcu automatyczne wyciskarki do cytrusów o nowoczesnym wyglądzie. Nietypowa konstrukcja zwraca uwagę osób przeglądających menu. Właściciele lokali z powodzeniem mogą ustawić nasze sprzęty na barze, by były jego nietuzinkową ozdobą. Każda automatyczna wyciskarka do cytrusów może pomóc Państwu poszerzyć ofertę sprzedażową lub znacznie ją urozmaicić. Gastronomia zawsze znajdzie nabywców, a zwłaszcza ta, przy której unosi się zapach apetycznych, soczystych pomarańczy czy świeżych cytrusów. Ilość możliwych do wykonania soków za pomocą wyciskarki jest nieskończenie wielka, wystarczy jedynie posiadać odpowiednie produkty i odrobinę wyobraźni. Nasze wyciskarki do soków wyróżniają się estetycznym wyglądem i nietypową konstrukcją, dzięki czemu zwracają na siebie uwagę klientów. Wyciskarka do pomarańczy może znaleźć dla siebie wymarzone miejsce podczas pracy w kawiarni, restauracji, lokalu gastronomicznym, choć również pasuje dla stacji benzynowej czy marketu. Gastronomiczna wyciskarka do soków zdecydowanie przynosi zyski, co można zaobserwować o każdej porze roku, gdyż soki
z cytrusów uważane są za zdrowe bez względu na otaczającą nas aurę. Automatyczna wyciskarka jest warta uwagi na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, eventach firmowych, czy podczas większych spotkań grupowych. Profesjonalna wyciskarka do cytrusów to ciekawa inwestycja gastronomiczna, której obsługa jest niezwykle intuicyjna. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Jesteśmy firmą rodzinną, i tym bardziej jesteśmy dumni, ze dystrybuujemy tak ciekawe produkty zapewniające uśmiech i zadowolenie nie tylko Państwa ale i Waszych Klientów. Naszą misją jest bycie liderem na polskim rynku w branży profesjonalnego sprzętu do wyciskania świeżych soków, tylko na najlepszych urządzeniach.
Od lat wyznaczamy trendy, ponieważ zaczęliśmy w 2008 roku,  kiedy pod marką Orange4events.pl – zdrowo wyciskamy! jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy oferować usługę wynajmu w pełni automatycznych wyciskarek na eventy i imprezy, zapewniając także obsługę i owoce.
W 2012 uzyskaliśmy wyłączność dystrybucji na rynek polski jedynej marki premium wśród wyciskarek automatycznych, czyli marki CITROCASA. Zbudowaliśmy od początku nie tylko rozpoznawalność firmy, ale także przyczyniliśmy się do zwiększenia społecznej świadomości tego, jakie zalety ma wyciskanie i spożywanie świeżych soków.
Będąc liderem w sektorze dostawców automatycznych wyciskarek do cytrusów pod koniec 2017 roku rozszerzyliśmy ofertę o włoską markę FRIULCO, producenta najwyższej jakości i wydajności sokowirówek profesjonalnych oraz najmocniejszej na świecie wyciskarki wolnoobrotowej - ARGOS.  Jest to jedyna na świecie wyciskarka wolnoobrotowa w całości wykonana ze stopów stali nierdzewnej i aluminium, dzięki czemu jest niezniszczalna i może tłoczyć nawet pestki i nasiona!
Pod koniec tego roku z kolei zaprezentujemy polskiemu rynkowi jedyną na świecie samoobsługową automatyczną wyciskarkę do całych jabłek holenderskiej marki THOMPE!

Galeria