Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska

Czy istnieje miejsce, które codziennie osładza życie innym?

Słodka reklama, czyli rozmowa z właścicielką Cukierków Reklamowych, Panią Konstancją Dołęgą- Dołęgowską.

SMAK TRADYCJI

K: Firmę Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga- Dołęgowska założyłam w 1990 roku. Pomysł na krówki reklamowe pojawił się, kiedy pomagałam w rodzinnej firmie, w której krówki produkowane były od pokoleń od 1921 roku. W końcu mieścimy się w Milanówku, niektórzy mawiają: „Milanówek, stolica krówek.”

Naszym sukcesem okazało się wprowadzenie na rynek krówek reklamowych. Firmy chętnie promują swoją markę zamieszczając logo na etykiecie krówek. Mają swój własny słodki gadżet.

A: Czy zatem najwyższa jakość krówek to Pani sposób na sukces?

K: Zdecydowanie tak. Krówki nie da się oszukać. Klient łatwo pozna, czy producent oszczędzał na surowcach lub technologii wytwarzania.Sukces odnieśliśmy dzięki najwyższej jakości krówek, które produkujemy z największą starannością, według tradycyjnej receptury. Nasze krówki to prosty skład bez chemii.

KRÓWKA Z LOGO FIRMY- IDEALNY GADŻET REKLAMOWY

K:Moja firma skoncentrowała się na krówkach reklamowych. Robimy je na specjalne zamówienia klienta. Nasze krówki to świetny sposób na zaprezentowanie swojej firmy. Wówczas nasze krówki z logo firmy stają się rewelacyjnym gadżetem reklamowym. Sprawdzają się idealnie podczas targów, spotkań biznesowych- zawsze godnie reprezentują firmę.

Ciągutki mleczne (krówki) dostarczamy do firm w kraju jak i za granicą.

Krówki jeżdżą na imprezy firmowe do dużych korporacji, na konferencje, seminaria a także mamy zaszczyt dostarczać je do czterech ostatnich prezydentów w Polsce. W czerwono-białych etykietach są dostarczane na 11 listopada a także  na 3 maja, z czego jesteśmy bardzo dumni.

A: Ostatnio bardzo popularne są słodkie podziękowania dla gości weselnych.Czy klient indywidualny również może zamówić krówki?

K: Oczywiście! Klienci indywidualni to również ważna dla Nas grupa docelowa. Jest wiele okazji na które można zamówić  krówki. Chrzest, urodziny, jubileusze, imieniny oraz inne specjalne okazje powodują, że tak naprawdę codziennie tworzymy personalizowane etykiety dla klienta indywidualnego. W naszym sklepiku online www.krowki24.pl klienci mogą zamówić zarówno krówki z gotową etykietą, jak i spersonalizować etykietę. Nasz grafik przygotuje projekt, pod wytyczne klienta. Cieszy Nas bardzo to, że tak wiele młodych par, zamawia na swój ślub krówki jako podziękowanie dla gości weselnych.

Ostatnimi czasy, hitem są krówki z okazji Walentynek, Dnia Mamy oraz Dnia Babci i Dziadka. Zamawiając nasze krówki najbliżsi mogą podarować nie tylko tradycyjną krówkę, ale przede wszystkim smak dzieciństwa.

A: Proszę opowiedzieć nam również o tym, skąd pomysł na wycieczki do wytwórni krówek?

K:Tak naprawdę wycieczki do fabryki krówek to tradycja ciągnąca się od ponad 20 lat. Codziennie naszą firmę odwiedza podczas wycieczek około 50-60 dzieci, w większości są to przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej. Niesamowita energia bije od maluszków, która napędza nas do pracy. Dzieci podczas zwiedzania wytwórni krówek mają możliwość poznać historię tego miejsca, ale również zobaczyć jak wygląda cały proces produkcji, oczywiście wraz z degustacją. Cieszymy się, że możemy pokazać im, iż w pędzie dzisiejszego świata, liczy się również tradycja i nie wszystko można zrobic za pomocą maszyn – mam na myśli ręczne zawijane krówek.

A: Pani Konstancjo często spotykamy się z opinia o dwóch rodzajach krówek – kruchych i ciągnących. Jak to jest na prawdę?

K: Bardzo często spotykami się z tym pytaniem J

Oczywiście jest tylko jeden rodzaj krówek – ciągnące. Jednak z czasem taka krówka zaczyna twardnieć, najpierw z zewnątrz a w środku robi się lejąca łezka z czasem kruszeje cała. Prawdziwa świeża krówka zawsze ma ciągnącą konsystencję.

Zapraszamy wszystkich do zamawiania naszych tradycyjnych krówek z Milanówka. Gwarantujemy, że uprzyjemnią wiele spotkań, zarówno biznesowych, jak i prywatnych.