Aves

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 43 823 37 74
E-mail

Działająca od dwudziestu pięciu lat rodzinna firma swoją siedzibę ulokowała w malowniczych Gajewnikach. Jednak dzięki rzetelności, otwartości i chęci realizacji stawianych zadań szybko przekroczyła granice województwa łódzkiego, znajdując partnerów handlowych w Polsce oraz na świecie. Najwyższej klasy technologia sprawiła, że zakład wybudowany w 1995 roku dołączył do grona najbardziej nowoczesnych i przyjaznych środowisku hal produkcyjnych. Dodatkowe linie wpłynęły także na podjęcie decyzji o poszerzeniu asortymentu – ofertę typowo wędliniarską uzupełniono o gamę produktów mrożonych oraz o wyroby garmażeryjne z drobiu. Wejście w sektor HoReCa, zajmujący się zaopatrywaniem gastronomii pozwolił na rozwój, trwałe rozwinięcie współpracy oraz dostarczenie wysokiej jakości smaku do dużego grona odbiorców. Potrzeba prężnej i satysfakcjonującej obsługi klienta przyczyniła się do stworzenia bazy wyjściowej w trzech niezależnych magazynach.

Wśród różnorodnych propozycji odnajdziemy drób serwowany w różnych wydaniach – między innymi po staropolsku, podawany z rodzynkami lub wypełniony aż po brzegi aromatyczną mozzarellą i suszonymi pomidorami. Różnorodne rolady zamykają w sobie to, co najlepsze z sera, pieczarek czy szpinaku. Żadne z dań nie nudzi, zaskakując świeżą fuzją!

Produkty świetnie nadają się na kanapki, przemieniając każde ze śniadań w luksusowe doznanie wypełnione smakiem aż po brzegi. Odpowiednio udekorowane, wyczarują z pszennej kromki małe dzieło sztuki, które szybko zniknie z talerzyka. Zapakowane na wynos, umili dzień ukochanej osobie lub zmęczonemu szkolnymi wyznaniami dziecku.

Gama mrożonek to okazja na przygotowanie szybkiego obiadu lub zaskoczenie odwiedzających małą gastronomię gości świeżym powiewem. Znajdziemy tutaj różnego rodzaju skrzydełka, otoczone charakterną papryką lub przyrządzone delikatnie, apetyczne kotleciki z drobiowej piersi czy aromatyczne pieczenie. Wszystko przygotowane według najlepszej receptury, wykonane z najwyższej jakości składników zaskoczy pysznym smakiem pełnym natury i zdrowia, jaki dobrze znamy z dzieciństwa.

Galeria