Dobre Konopie

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon

DobreKonopie.pl to platforma internetowa należąca do General Marketing Hemp sp. z o.o. zaangażowanej w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi siewnych. Zajmujemy się sprzedażą produkowanej przez nas oraz importowanej żywności i organicznych kosmetyków wytworzonych z tej cudownej rośliny. Jesteśmy m.in. przedstawicielem na terenie Polski spółki Hemp Production – jednego z największych czeskich producentów,Hempoint, Annabis, Hanf Farm, Chiron, CBDex, a także oficjalnym dystrybutorem austriackiej firmy MediHemp OG produkującej olejki i pasty CBD.

–  Wizualna forma brandu Dobre Konopie, to przede wszystkim nawiązanie do natury, z której firma czerpie składniki swoich produktów. Prosta forma godła podkreśla nowoczesny sposób spojrzenia na tematykę przetwórstwa konopi, oraz pośrednio nawiązuje do kształtu liści tej rośliny. Całość kompozycji w przyjazny sposób komunikuje wysoką jakość produktów Dobre Konopie.

Konopie siewne (Cannabis sativa L.), były od wieków uznawane i uprawiane na całym świecie. Obecnie roślina ta jest cenionym źródłem surowców dla celów spożywczych, farmaceutycznych oraz dla innych – niezliczonych gałęzi przemysłu. Nasiona konopi charakteryzują się unikalnymi w świecie roślin wartościami odżywczymi, wysoką zawartością kwasów tłuszczowych OMEGA 3 i 6. Obserwacje i coraz to nowe badania pokazują, że żywność wytwarzana z konopi jest „pożywieniem idealnym”, wysokobiałkowym, bogatym w minerały, witaminy i błonnik pokarmowy. Szersze opisy wraz z podaniem wartości odżywczych znajdziecie Państwo w opisach poszczególnych produktów w naszym sklepie. Zapraszamy !

P.S. Do wytworzenia wszystkich produktów wykorzystywane są wyłącznie rośliny z zatwierdzonych odmian Cannabis sativa L., które nie zawierają substancji psychoaktywnej delta 9 – THC (tetrahydrokannabinol).

Galeria