Eterno

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 22 758 76 92

Powiedzieć o słoiczkach ETERNO przetwory owocowe to nic nie powiedzieć. Produkty rodzinnej firmy to efekt kulinarnych eksperymentów, łączenia smaków i ożywiania na nowo tradycyjnych receptur. Z pasji do gotowania narodziły się cytrynki z rumem, ogniste pomidorki, masło bananowe i wiele innych inspirujących frykasów.

Z miłości do dobrej kuchni, łączenia i wydobywania smaków stworzyliśmy markę ETERNO, manufakturę przetworów owocowych, w której obecnie pracują już 3 pokolenia.
Wszystkie przysmaki są w 100% naturalne, bez konserwantów. Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami według rodzinnych receptur.
Naszym priorytetem jest jakość, a klienci cenią je za oryginalność i smak. Na nikim się nie wzorujemy, wszystkie frykasy to nasze autorskie pomysły.
Zaczęliśmy od jednego produktu: Cytrynek z Rumem, który do dzisiaj jest naszym sztandarowym przetworem, a dzięki naszej pasji dzisiaj możemy pochwalić się gamą ponad
50 przetworów. Każdy z nich powstaje z dużym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość.
Wiele odmian owoców i warzyw odbieramy od zaprzyjaźnionych, lokalnych rolników i sadowników, wytwarzamy z nich przysmaki wspierające dziedzictwo kulinarne Mazowsza, powracając do rodzinnych, domowych, sprawdzonych receptu

Galeria