BioHurt

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
56 49 859 67

Dbałość o środowisko naturalne i lokalną społeczność, stosowanie najwyższej jakości ekologicznych surowców oraz pełna satysfakcja klientów ? to nasze priorytety.

Biohurt jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku zajmujących się dystrybucją i konfekcjonowaniem żywności ekologicznej. Oferujemy produkty naszej własnej marki Bio Raj oraz towary innych producentów ? polskich i zagranicznych. 100% oferowanych przez nas produktów posiada certyfikaty ekologiczne.

Nasza siedziba znajduje się w Pokrzydowie k. Brodnicy (woj. Kujawsko -Pomorskie).

Współpracujemy ze sklepami z żywnością ekologiczną, sklepami spożywczymi, delikatesami i hurtowniami na terenie całej Polski.

Ściśle współpracujemy z polskimi rolnikami ekologicznymi. W przypadku gdy istnieje możliwość pozyskania wysokiej jakości surowca na terenie Polski ? robimy to bez wahania.

Dlaczego żywność ekologiczna i rolnictwo ekologiczne?

Ten system produkcji pozwala uzyskać produkty zdrowe i przyjazne środowisku. Bez zbędnej chemii i całej gamy sztucznych dodatków, za to z całą gamą prozdrowotnych składników dostarczonych przez naturę.

Jesteśmy członkami Kujawsko ? Pomorskiego Stowarzyszenia Producentów Ekologicznych ?Ekołan?. Wieloletnie doświadczenie, bezpośredni kontakt z ekspertami, a także opinie setek klientów pozwalają nam selekcjonować najlepsze ekologiczne surowce i produkty ? tak, aby w raz z produktami Bio Raj na Państwa stoły trafiała najwyższej jakości żywność ekologiczna.

Co roku nasze działania poddawane są kontroli przez niezależną jednostkę Certyfikującą AGRO BIO TEST.

Dbamy o lokalną społeczność

Świadomie rezygnujemy z wprowadzania taśmowego cyklu produkcji. Właśnie dlatego na produktach marki BIO RAJ znaleźć można informację ?ręcznie pakowane?. Biohurt stawia na człowieka i jego pracę. Poprzez uczciwe relacje z pracownikami staramy się pozytywnie wpływać na rozwój lokalnej społeczności. Czynimy to również angażując się w najróżniejsze akcje i inicjatywy podejmowane przez lokalne władze i organizacje pozarządowe.

Galeria