Lactima

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
89 757 40 65

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, w krążkach, w osłonkach, w kostkach, bloczkach, w saszetkach oraz sery topione do smarowania. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma oferuje również masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu.

W swoich działaniach zawsze stawiamy na dostosowywanie jakości produktów do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i na bazie starannie dobranych surowców. Firma pracuje zgodnie z systemami: Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, FSSC 22000, Bezpieczeństwo Żywności ISO 22000:2006 (HACCAP), Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głownie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Jesteśmy obecni na wielu rynkach świata spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów. Nasze produkty eksportujemy między innymi do prawie wszystkich krajów UE, Afryki, obu Ameryk a także na Bliski i Daleki Wschód. Serki topione LACTIMA można znaleźć na tak wymagających rynkach jak: Korea Południowa, Chiny, czy Japonia.

Firma LACTIMA Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111384. Wysokość kapitału zakładowego spółki wynosi 50 000,00 zł.

Zapraszamy do współpracy.

Galeria