Dla wszystkich, którzy dbają o prawidłową dietę!

Fitmania to produkty dla wszystkich, którzy dbają o prawidłową dietę. Niezależnie od tego czy są na początku drogi do lepszego samopoczucia, czy też posiadają już w tym temacie sporą wiedzę. Cała linia to trzy filary – oczyszczanie, odnawianie i odżywianie. W każdym z nich znajdziemy produkty, które zostały przygotowane ze składników pochodzenia naturalnego, bez dodatku cukrów, barwników czy konserwantów. To co ważne – wszystkie zamknięto w poręcznych opakowaniach, które można zabrać ze sobą do pracy, na wakacje czy weekend poza domem.

Linia odpowiadająca za oczyszczanie obejmuje trzy wersje napojów DETOX – Czystek, Aloe Vera i Algi. Każda z nich oparta jest o składniki roślinne, które wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Za odnawianie odpowiedzialne są produkty z linii Supermix – to starannie dobrane mieszanki błonników. Znajdziemy tu zarówno korzeń maca, który wspiera witalność i poprawia naszą wytrzymałość umysłową. Chlorellę, która wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu/ wpływa na układ trawienny, Garcina cambogia, która wspiera metabolizm tłuszczów.

W zdrowym odżywianiu nie może zabraknąć również owsianek czy popularnych smoothie. Propozycja Fitmanii jest idealna dla wszystkich, którzy z braku czasu rezygnują z włączenia ich w codzienną dietę. Kilka smaków owsianek oraz dwa smaczne, owocowo-warzywne smoothie do wyboru z pewnością znajdą szerokie grono swoich zwolenników. To idealna przekąska w ciągu dnia, smaczna i zdrowa.

Większość z nas chce żyć zdrowo. Niestety w codziennym pośpiechu, obowiązkach zawodowych i rodzinnych, często nie mamy czasu by przygotować odpowiednio skomponowane pożywienie. Fitmania stawia na funkcjonalność, wychodząc naprzeciw wszystkim, dla których doba z reguły bywa za krótka.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera