Import i dystrybucja egzotycznych, niszowych surowców dla przemysłu spożywczego

tropextrakt Polska sp. z o.o. została założona w 2015 roku jako spółka siostra niemieckiego tropextrakt GmbH. Firma specjalizuje się w imporcie i dystrybucji egzotycznych, niszowych surowców dla przemysłu spożywczego. Klienci zainteresowani w naszej ofercie m.in.: soków premium, koncentratów soków owocowych, puree, naturalnych aromatów, proszków i ekstraktów roślinnych należą głównie do przemysłu napojowego, ale odbiorcami są także: przemysł mleczarski, cukierniczy jak również producenci suplementów diety. tropextrakt nie tylko dostarcza surowce klasy premium, ale także wprowadza innowacje do przeróżnych aplikacji – na potrzeby produktów gotowych do sprzedaży. Wspólnie z międzynarodowymi partnerami, oprócz dbałości o przestrzeganie wszystkich europejskich standardów jakości, tropextrakt również szanuje florę i faunę lokalnych regionów oraz wspiera praktyki zrównoważonego rolnictwa. Firma zapewnia przejrzystość łańcucha dostaw – od zbiorów i przetwarzanie aż po transport do klienta.

 

tropextrakt Polska: http://tropextrakt.pl/

 

Laboratorium aplikacyjne opracowujące receptury oraz gotowe napoje.

 

Firma tropextrakt dysponuje również laboratoriami aplikacyjnymi w Polsce oraz Niemczech.

 

Nasze laboratorium pracuje na pełnych obrotach. Technolodzy tropextrakt są nieustannie zaangażowani w tworzenie nowych receptur opartych na naszych innowacyjnych surowcach najwyższej jakości. Łączą oni swoje biegłe branżowe doświadczenie z doskonałą znajomością trendów obowiązujących na rynku. Tworzymy napoje dla naszych klientów start-upowych lub na ogólne potrzeby przemysłu napojowego. Jeśli klient ma pomysł na produkt możemy pomóc go wdrożyć tak aby efekt był zarówno pyszny jak również spełniający wszelkie europejskie przepisy.

 

Oto dwa przykładowe produkty, opracowane dla indywidualnych klientów, które m.in. zostały zaprezentowane podczas targów WorldFood Warsaw 2017. Zostały one nominowane do nagrody Złotego Medalu wręczanego podczas wydarzenia.

 

QYUZU Tonic Water zapewnia unikalne orzeźwienie. Jest to elegancka kompozycja smakowa zawierająca sok z wyjątkowego owocu Yuzu. Owoc reprezentuje subtelne aromaty i znany jest z wieloletniej tradycji w ekskluzywnej kuchni. QYUZU doskonale smakuje bez dodatków lub jako składnik drinków alkoholowych m.in. z wódką, rumem, szampanem, prosecco lub Lillet.

 

Natural Love Drink jest pierwszym na świecie bezalkoholowym napojem – afrodyzjakiem. Zawiera ekstrakty roślinne, które od wieków były używane w różnych kulturach świata, aby pobudzić namiętność i wzmocnić libido. Wśród składników można znaleźć maca z Ameryki Południowej, damiana z Ameryki Północnej, żeńszeń panax z Azji oraz europejską miętę. Napój jest słodzony jedynie syropem z agawy a bazuje na naturalnej wodzie mineralnej.

 

tpx drinks: http://tpx-drinks.com/PL/wasny-napj/

Główny partner Duas Rodas.

 

Firma Duas Rodas założona w 1925 roku w Brazylii przez niemieckich emigrantów jest jednym z czołowych producentów surowych składników żywności dla Ameryki Łacińskiej oraz reszty świata. Zakłady produkcyjne znajdujące się w Brazylii, Argentynie, Chile, Kolumbii i Meksyku oraz laboratoria aplikacyjne w innych miejscach pozwalają zaoferować wszystko co najlepsze z każdego z tych regionów. Od ponad 15 lat współpracujemy z Duas Rodas aby dostarczać na europejski rynek ekstrakty, aromaty, proszki owocowe, płatki owocowe, itp., najwyższej jakości.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera