Komponada – Świenty pomysł na zdrowie!

CO TO KOMPONADA:

Kompot + Lemoniada = Komponada

Komponada to naturalny i tradycyjny polski Kompot o smaku jabłkowym, który jest tworzony według batbcinej receptury przekazywanej od kilku pokoleń przez ponad 100 lat!        I

Ważnym aspektem naszego kompotu jest pro­dukcja bez żadnych sztucznych dodatków dzięki czemu Komponada jest w 100% natural­na.

Komponada zawiera tylko 3,8 procent cukru oraz niską zawartość kalorii.

Komponada to nie tylko dobry smak i orzeźwienie, to także podróż w czasie do wspomnień z obiadu u babci i beztroskich chwil z dzieciństwa.

SPOSOB PRODUKCJI

Sposób produkcji naszej Komponady odbiega od metody naszych Babć.

Przygotowany jest tradycyjnie w rodzinnej tłoczni naturalnych soków na polskiej wsi.

Do produkcji wykorzystywane są tylko polskie świeże jabłka, które są sortowane, myte, rozdrobnione i gotowane z resztą składników.

STEWIA

Komponada jak każdy kompot jest słodzona, my zdecydowaliśmy sie używać do tego także Stewi aby zmniejszyć ilość cukru na tylko 3,8 procent oraz ilość kalorii. Stewia „rebaudiana Bertoni” to naturalny słodzik pochodzenia roślinnego występująca w Ameryce Południowej.

Była od wielu wieków używana przez ludzi pierwotnych i do dziś znajduje miejsce w medycynie u Mato Grosso- i Guarani-Indian. Tradycyjny kompot z reguły zawiera dużą ilość cukru i dlatego używamy stewię żeby utrzymać tradycyjny smak kompotu a jednocześnie żeby miał mniej cukru i kalorii. fefe&w

Różnica między cukrem a stewią polega na tym, że stewia mimo, że jest słodsza od cukru zawiera mniejszą ilość kalorii i nie powodu­je podwyższenia poziomu cukru we krwi.

DLACZEGO KOMPONADA

Komponada to nie jest zwyczajny napój, ponieważ pomimo tego ze orzeźwia i świetnie smakuje, przywołuje wspomnienie obiadu u babci. Przelaliśmy kompot z babcinej szklanki do butelki z designerską etykietą, aby zawsze był w zasięgu twojej ręki.

Pod kapslem kryje się nie tylko tradycyjny smak, ale też 100% naturalność.

Poprzez połączenie tradycjnego kompotu z nowoczesną lemoniadą, Komponada staje się niezastąpionym kompanem przy wielu okazjach np. na spacerze o każdej porze roku, do obiadu czy przy pogawędce w barze. Dej podręczna wielkość i ciekawy wygląd butelki zwraca na siebie uwagę w każdym miejscu.

KONTAKT:

Komponada Sp. z o.o.
Tel.: +48 698 678 535, +48 737 944 347
ul. Korzeniowskiego 28/37 | 80-508 Gdańsk/Polska
www.komponada.pl | [email protected]

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera