Coffee Lovers – nasza nazwa to nasza DEKLARACJA!

Deklaracja, którą wypełniamy podążając ścieżką zbudowaną z naszej pasji oraz konkretów.

Te konkrety to: jakość oferowanych produktów (przede wszystkim kawy!), profesjonalizm, wiedza i stałe poszerzanie naszej kawowej świadomości. Nie sposób pominąć naszej intencji dzielenia się z Państwem tą świadomością. To właśnie otwartość i współpraca pasjonatów skutecznie przysłużą się jakości kawy ogółem, służyć będą stałemu podnoszeniu jakości oraz sprzyjać przyjemności obcowania z nią, sprzyjać będą dobremu samopoczuciu i zdrowej energii służącej nam każdego dnia.

 

Espresso bazuje na konkrecie, składa się na nie dokładnie 7 gram odpowiednio zmielonej i koniecznie najlepszej kawy, ani grama więcej, ani grama mniej. Wspomniane 7 gram jawi się niczym 7 cudów świata, to siedem twarzy doskonałości kawowej magii.

Na espresso bazują zaś pozostałe kawy, których skosztować możemy w kawiarni (wyjątek stanowią alternatywne metody parzenia, jednak w ich przypadku jakość kawy ma jeszcze większe znaczenie). Nasza nazwa wyraża naszą filozofię oraz obrazuje naszą wypełnioną pasją aktywność, gdzie poczynając od wszystkich czynności poprzedzających ekstrakcję 25ml magii, perfekcją smaku i aromatu zamkniętych w filiżance kończymy.

W tym nadzwyczaj rygorystycznym procesie wszystko ma swą wagę (niebagatelne znaczenie) i każda najdrobniejsza zmiana zaowocuje odmiennym skutkiem. Prawdziwa, znakomita i niestety wciąż wyjątkowo rzadko spotykana KAWA to solidny i gwarantujący powodzenie fundament. Uczmy się wspólnie, czym kawa jest, jak cudnie potrafi smakować i co jeszcze możemy zrobić, by cieszyć się obcowaniem z nią bez zbędnych ograniczeń.

Wszystko po to, by nasze zmysły znalazły inspirującą pożywkę czyniąc nasze życie pasjonującym.

 

Najlepsza Caffé

– w ten oto sposób zapraszamy do jeszcze głębszej eksploracji wszystkich naszych zmysłów. Do pięknego i smacznego wyjścia na przeciw Naturze, do eksplorowania jej mistycznej MOCY, jej piękna i doskonałości. Oto zaproszenie do tego, co nieuchronne. Zaproszenie do nauki docierania go granic smaku, do granic przepysznych doznań. To zaproszenie do eksploracji siebie poprzez gamę zmysłowych doznań, od tych zdecydowanych, konkretnych po jedwabiste, efemeryczne wręcz. Istnieje tęcza barw i istnieją tęcze dla każdego z naszych zmysłów. Zapraszamy do eksploracji magicznej meta-gamy doznań towarzyszących kontaktowi z filiżanką tego co najlepsze… filiżanką pysznego, prawdziwego espresso.

 

 

W tej kategorii prezentować będziemy nasze kawowe rekomendacje. To tutaj aktualizować będziemy naszą kawową ofertę i w miarę możliwości przybliżać ją Państwu. W konsekwencji zaś prezentowane tutaj marki trafiają i trafiać będą na strony kategorii SKLEP.

 

Zatem… Un Caffé per favore! Smacznego!

  • Kawa
  • Sprzęt dla profesjonalistów
  • Akcesoria dla Baristów – Espresso & Brewing
  • Barista Totalny – ultra jakość produktów przeznaczonych dla profesjonalistów, pasjonatów i wytrwanych Coffee Lovers
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera