Zaufanie zbudowane na innowacji

Jesteśmy firmą z siedzibą w Europie, która koncentruje się na globalnym handlu surowcami.

Nasze innowacyjne podejście i solidna współpraca zarówno z największymi markami na Świecie, jak i z lokalnymi przedsiębiorstwami umożliwiła nam stworzenie firmy, która cieszy się opinią zaufanego partnera i łączy lokalny biznes z międzynarodowymi rynkami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom różnorodną gamę produktów w najlepszych cenach oraz jesteśmy w stanie stworzyć połączenia, które dla konkurencji pozostają nieosiągalne.

Dołącz do nas!

Naszą największą ambicją jest zapewnienie Partnerom przejrzystej metody prowadzenia biznesu. By to osiągnąć, Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa z branży mleczarskiej na świecie, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakcji handlowych i brokerskich.

Wierzymy w rozwój, dlatego dzielimy się naszą wiedzą. Ceny naszych produktów są aktualizowane co tydzień, a nasz biuletyn jest regularnie wysyłany do tysięcy odbiorców.

Firma Foodcom to nie tylko zespół utalentowanych i wykwalifikowanych handlowców, ale również doświadczony dział finansów oraz niezawodny dział logistyki. Umożliwia nam to kompleksową realizację nawet najbardziej wymagającej transakcji. Cały proces przebiega sprawnie, ponieważ każdemu Klientowi przydzielony jest dedykowany tej sprawie Trader.

NASZE PRODUKTY

Produkty mleczne, takie jak mleko w proszku, serwatka w proszku, sery oraz tłuszcze przeznaczone zarówno do produkcji żywności, jak i pasz.

Produkty chemiczne, takie jak aminokwasy, witaminy oraz inne dodatki spożywcze. Pracujemy również  z komponentami kosmetycznymi i produkcjami chemicznymi.

Produkty roślinne, takie jak białka i skrobie nadające się do produkcji żywności oraz paszy.

Do kategorii 3 produktów zaliczają się takie jak posiłki, tłuszcze do produkcji pasz oraz nawozów.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera