Firma Pamapol  S.A. prowadzi działalność w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego. Oferta firmy obejmuje produkty w kategorii dań gotowych, a także konserw mięsnych, pasztetów, zup gotowych oraz warzyw konserwowych, sprzedawanych zarówno w kanale tradycyjnym za pośrednictwem hurtowni, jak i w dużych sieciach handlowych.

W styczniu 2021 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Pamapol rozszerzył portfel produktów o kategorię zup, sosów, przypraw oraz dodatków do dań kuchni orientalnej. Produkty marki GOONG wytwarzane są według tradycyjnych receptur m.in w Chinach, Tajlandii czy Wietnamie i charakteryzują się oryginalnym orientalnym smakiem. Marka GOONG jest wyrazem zamiłowania do Dalekiego Wschodu oraz pasji do gotowania ludzi, którzy ją stworzyli.

Ambasadorem i twarzą Marki GOONG jest Ola Nguyen – najmłodsza zwyciężczyni programu MasterChef Polska w historii oraz autorka debiutanckiej książki kucharskiej „Mozaika Smaków”, która szybko stała się bestsellerem.
Studenckie życie oraz częste podróże skłoniły ją do stworzenia prostej i efektownej kuchni na każdą kieszeń. Ola Nguyen aktywnie działa w social mediach, prowadząc swój profil na Instagramie oraz kanał na YouTube. Tworzy materiały szeroko związane z kulinariami.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera