Callebaut

Callebaut – Od ponad 100 lat firma Callebaut produkuje czekoladę Finest Belgian Chocolate w samym sercu Belgii, wykorzystując do tego same najlepsze składniki. Czekolady Finest belgian Chocolate zawierają tylko masło kakaowe, bez dodatku innych tłuszczów, co powoduje że smakują wspaniale, idealnie się temperują i nadają się wszelkich przepisów.

Poznaj 5 kolorów czekolady i twórz wyjatkowe wyroby z czekolad  wytrawnie ciemnych, kremowych mlecznych, śmietankowo białych, słony karmel i owocowa Ruby o pięknej i naturalnie różowej barwie.

 

Twórz jak profesjonalny Cukiernik czy Szef Kuchni! 

Callebaut prezentuje kompletną serię profesjonalnych czekolad i produktów do domowych wypieków i mniejszych pracowni. Mniejsze opakowania idealne do domowych, wyjątkowych wypieków i deserów oraz do mniejszych pracowni cukierniczych czy piekarskich.

5 KOLORÓW CZEKOLADY W OPAKOWANIACH 400G

To czekolady, na których polegają szefowie z całego świata, każdego dnia. Możesz liczyć na ich zbilansowany smak i chwalić się, że pracujesz na prawdziwej belgijskiej czekoladzie. 5 ekscytujących smaków i kolorów: CIEMNA, MLECZNA i BIAŁA oraz GOLD i oryginalna RUBY!

 

Kontakt

e-mail: [email protected]

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera