Producent i dystrybutor żywności

 

Wszystko zaczęło się od podróży.

Jesteśmy grupą ludzi, która jeżdżąc po najodleglejszych zakątkach świata zakochała się w różnorodności. W różnorodności smaków i aromatów, w zdrowym, naturalnym jedzeniu, które kryje w sobie tajemnice odległych kultur.

Zobaczyliśmy, że to co jemy znaczy dużo więcej niż nam się wydaje. Że gotowanie, może być radością, rozbudzaniem zmysłów i pobudzaniem ciekawości.

Dzielimy się tym podejściem i łączymy je z biznesem, dlatego od ponad 30 lat sprowadzamy do Polski produkty, które uważamy za najlepsze, żeby każdy mógł uczestniczyć z nami w tej niezwykłej i niekończącej się podróży. W ofercie znajdą Państwo nasze marki oraz marki naszych partnerów.

Odkrywanie nowych potraw a przez to odległych kultur to doskonały początek, dlatego stale sprowadzamy nowe, wysokiej jakości produkty, które pozwalają na chwilę przenieść się w najodleglejsze zakątki świata.

Inspirujemy naszych klientów składnikami, przepisami i podejściem do gotowania, po to, żeby codzienna kuchnia nie była nudna, żeby stała się ekscytująca i pełna wrażeń, a wraz z nią całe życie.

 

  • Producent i dystrybutor żywności   Wszystko zaczęło się od podróży. Jesteśmy grupą ludzi, która jeżdżąc po najodleglejszych zakątkach świata zakochała się w różnorodności. W różnorodności smaków […]
  • Sklep internetowy NAJLEPSZE Z NATURY to miejsce, w którym amatorzy zdrowego odżywiania znaleźć mogą szeroką gamę atrakcyjnych artykułów.  
  • Nasze Irenki – to smak domowego wypieku dostępny poza domem. Jesteśmy najprawdopodobniej jedynymi producentami ciastek bez mąki. Choć wielu smakoszy ceni Irenki głównie za walory smakowe, my inwestujemy przede […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera