Makarony z serca i z wiedzy

Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania,bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki,ale też różnorodność smaków i aromatów.Inspiracja powstania firmy „Arc-Pol” narodziła się w przepięknym otoczeniu włoskich uliczek.Powstała myśl,by niepowtarzalny smak włoskich makaronów sprowadzić do Polski.

Swoje makarony produkujemy na najlepszych włoskich liniach produkcyjnych, współpracujemyz włoskimi producentami makaronu, a surowce stosowane do produkcji są zawsze starannie wyselekcjonowane i pochodzą z ekologicznych upraw. To sprawia, że nasz makaron jest nie tylko smaczny, ale zyskuje dodatkowo walory odżywcze. Cały proces produkcyjny odbywa się przy zachowaniu najsurowszych wymagań systemu HACCP i ISO 9001/22000.

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, nowoczesny park maszynowyi opracowana własna technologia produkcji, dają pełną gwarancję produkcji makaronu o stabilnychi wysokich jakościowo parametrach.

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o uczciwość, jakość i przywiązanie do tradycji. Jest to wynikiem stałego, systematycznego modernizowania zakładu, jak również korzystania ze środków finansowych Unii Europejskiej.

 

  •   Makarony z serca i z wiedzy Wszystko zaczęło się od pasji podróżowania,bo zwiedzanie to nie tylko pejzaże i zabytki,ale też różnorodność smaków i aromatów.Inspiracja powstania […]
  • Zakład Produkcji Makaronów SULMA Sp. z o.o. jest jednym z większych i uznanych producentów makaronu i kaszy gryczanej w Polsce. Nasz dynamiczny rozwój rozpoczął się w […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera