Dotykačka. Twój nowy, lepszy system POS online

Dotykačka jest dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie systemów POS online dla małych i średnich firm gastronomicznych, handlowych, turystycznych i usługowych.

Firma powstała w Czechach w 2015 roku i jest obecnie jednym z europejskich liderów na rynku nowoczesnych systemów kasowych.

Rozwiązania kasowe nowej generacji Dotykačka, działające na systemie Android, zapewniają przedsiębiorcom skuteczne i niezawodne wsparcie w prowadzonej działalności handlowej i usługowej.

Z systemów Dotykačka korzysta ponad 25 tys. komercyjnych użytkowników w całej Europie, którzy w ostatnim roku wygenerowali łącznie ponad 120 mln paragonów.

 

 

Plany abonamentowe Dotykačka dopasowane do potrzeb i budżetu Twojej firmy

Oprogramowanie Dotykačka, wyposażone ponad 75 wszechstronnych funkcji i narzędzi, jest dostępne w trzech elastycznych planach abonamentowych. Nie musisz ponosić od razu pełnego kosztu jego zakupu – płacisz miesięczny abonament, dopasowany do potrzeb i budżetu Twojego biznesu, tylko wtedy, gdy go potrzebujesz.

W każdej chwili możesz zmienić abonament na inny, lepiej dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej firmy. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz również czasowo zawiesić licencję, bez utraty cennych danych.

Niezawodny sprzęt Dotykačka, któremu możesz zaufać

Sprzęt Dotykačka jest dostępny w trzech standardowych konfiguracjach, które w każdej chwili możesz rozbudować i dopasować do potrzeb swojej działalności. Na start otrzymujesz nowoczesny tablet kasowy z ekranem dotykowym, na którym jest zainstalowany system Android oraz wszystkie aplikacje Dotykačka gotowe do pracy.

Dotykačka może rosnąć razem w Twoim biznesem. Dzięki otwartym standardom, możesz rozbudowywać konfigurację zestawów o kolejne urządzenia i akcesoria.

 

Swoboda zarządzania firmą dzięki Chmurze Dotykačka

Podczas aktywacji każdego systemu kasowego Dotykačka, tworzy się dla niego także wirtualna przestrzeń w Chmurze Dotykačka. W tej przestrzeni są zapisywane dane i ustawienia, którymi zarządzasz za pomocą sieciowego interfejsu, dostępnego przez przeglądarkę na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Gdy aktywujesz drugą i kolejną kasę, możesz podczas aktywacji podłączyć ją do już istniejącego konta w chmurze, dane i ustawienia będą w ten sposób wzajemnie udostępniane.

Chmura Dotykačka to łatwy i wygodny w obsłudze system online do zarządzania systemami kasowymi działającymi w Twojej firmie. Masz pełny dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca.

Chmura Dotykačka to Twój osobisty manager, analityk, logistyk i asystent.

 

Funkcje i narzędzia zaprojektowane dla firm z sektora HoReCa

System POS online Dotykačka oferuje ponad 75 przydatnych funkcji i narzędzi. Wiele z nich zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o firmach z sektora HoReCa – barów, kawiarni, restauracji oraz noclegowni i hoteli.

Zawsze otrzymujesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie w ramach wybranego planu abonamentowego. Nie zaskoczymy Cię nieprzewidzianymi kosztami zakupu dodatkowych modułów. Jeśli jednak potrzeby Twojej firmy się zmienią, w dowolnym momencie możesz zmienić pakiet.

Niezależnie od tego, który plan abonamentowy wybierzesz, zawsze masz dostęp do pełnego wsparcia technicznego przez telefon, email lub formularz na stronie internetowej. Przez 7 dni w tygodniu.

 

Wyłącznym przedstawicielem marki Dotykačka w Polsce jest spółka Ornago.

Ornago Sp. z o.o.

Sienna 64

00-825 Warszawa

  • Dotykačka. Twój nowy, lepszy system POS online Dotykačka jest dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie systemów POS online dla małych i średnich firm gastronomicznych, handlowych, […]
  • Dlaczego stal kwasoodporna? Ponieważ od ponad 10 lat jest jedynym materiałem, który posiada pełny atest „do kontaktu z żywnością” bez wyłączenia produktów o charakterze kwaśnym, nie […]
  • Republika Smaków to generalny dystrybutor indyjskiej marki herbacianej premium – Vahdam Teas.   To nagradzana marka herbaciana, która zdobyła już kilka międzynarodowych nagród za swoje mieszanki […]
  • sklep.ronic.pl – Wyciskarki, blendery, prasy do oleju, dehydratory Marka RONIC® istnieje na polskim rynku już od 27 lat. Od początku starając się odpowiadać na zapotrzebowania pasjonatów […]
  • Winetellers jest firmą, która powstała z myśląo wszystkich, dla których wino to coś więcej niż napój alkoholowy, to styl życia. Jesteśmy firmą z międzynarodowym doświadczeniem na […]
  • O firmie Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku wprowadzając na rynek pierwsze suplementy diety dla sportowców. Od początku wyróżnia nas jakość, co wynika w dużej mierze […]
  • To, że kiwi czy pomarańczę obiera się trudno, wie chyba każdy, kto choć raz miał ochotę na te pyszne owoce. A czy ktoś z Was obierał kiedyś […]
  • „Kindzmarauli Marani”       Wina Gruzińskie   „Kindzmarauli Marani”- Szlachetne Wina z Gruzji.   Posiadamy 435 hektarów własnych winnic położonych w Perle Gruzińskiego winiarstwa-Kakheti (Gruzja Wschodnia).   Nasza Winiarnia znajduje […]
  • „FISTASZEK”  to polska firma działająca głównie w regionie południowo-wschodniej Polski, zlokalizowana w malowniczej części Wyżyny Lubelskiej – na Roztoczu. Roztocze – to kraina zaliczna do najpiękniejszych […]
  • Najlepsi producenci z całego świata. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z przedstawicielem ze swojego regionu.  
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera