Najważniejszą zasadą dla nas jest dbałość o bezpieczeństwo produkowanej przez nas żywności, w oparciu o normy prawne, regulacje wewnętrze, a przede wszystkich zgodnie z oczekiwaniami Konsumentów.
Jesteśmy częścią niemieckiej grupy kapitałowej Tönnies. Przynależność ta pozwala nam korzystać z innowacyjnego  „know how” oraz daje dostęp do surowców najwyższej klasy.

Jako członek międzynarodowej grupy jesteśmy certyfikowani przez szereg niezależnych instytucji, dlatego też z dumą informujemy, że uzyskaliśmy certyfikaty BRC oraz IFS. Spełniamy szereg warunków, które wymagane są w procesie certyfikacji Przekreślonym Kłosem, BIO, Beter Leven, QS, Initiative Tierwohl czy HALAL Europe, dzięki czemu możemy oznaczać nimi poszczególne produkty z naszej oferty.

Z powodzeniem produkujemy wyroby bez glutenu, laktozy czy fosforanów, pozbawione „E” takie jak znana na rynku polskim linia produktów Natura.

 

 

 

 

 

Od lat specjalizujemy się w produkcji dań convenience czy sous vide, a nasze długo gotowane wyroby można spotkać w wielu europejskich sieciach handlowych.

 

 

Identyfikujemy się ze znakiem Nove, możemy również produkować wędliny dla Ciebie i  Twojej marki.

Spróbuj czegoś Novego!

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera