Jesteśmy krakowską loodziarnią rzemieślniczą Good Lood. W rodzinnej atmosferze kręcimy najlepsze loody nieprzerwanie od 2016, a od 2021 tworzymy także orzechowe kremy Good Noot. Nasze produkty rodzą się z pasji i miłości do prawdziwego smaku, inspirowanego naturą! Stacjonarnie nasze loody i kremy można nabyć w loodspotach w Krakowie, Warszawie, Wieliczce i Józefowie, a kremy Good Noot dodatkowo na stronie goodnoot.com i na Allegro!

Działamy w myśl zasady less waste, dlatego zachęcamy naszych Gości do oddawania pustych słoiczków stacjonarnie, w naszych loodspotach. Słoiki wykorzystujemy później ponownie w procesie produkcyjnym. Wszystkie etykiety drukujemy też na ekologicznym papierze.

Do produkcji kremów Good Noot używamy wyselekcjonowanych orzechów. Sami nadzorujemy cały proces od zakupu składników, poprzez prażenie, produkcję 100% past orzechowych po przelewanie do słoików i etykietowanie.

Nasza oferta obejmuje 6 niezwykłych, orzechowych kremów:

Wszystkie kremy Good Noot są bezglutenowe i nie zawierają oleju palmowego, a 4 z nich są również wegańskie i są to: Pistachio, Pistachio bez cukru, PB&J oraz Peanoot Butter. W ofercie posiadamy również bezcukrowe opcje: Choonoot, Pistachio oraz Peanoot Butter, który w 100% składa się z orzechów arachidowych.

  • Jesteśmy krakowską loodziarnią rzemieślniczą Good Lood. W rodzinnej atmosferze kręcimy najlepsze loody nieprzerwanie od 2016, a od 2021 tworzymy także orzechowe kremy Good Noot. Nasze produkty […]
  •   Lody BOLERO to kultowa marka znana i ceniona od niemal czterdziestu lat na terenie Warmii i Mazur. W składzie lodów znajduje się prawdziwe masło i […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera