WYJĄTKOWY SMAK SPRZED LAT

Firma AVES Sp. z o.o. jest polską spółką rodzinną mającą swą siedzibę w centralnej Polsce, w Gajewnikach (woj. łódzkie). Od ponad 30 lat działamy na rynku krajowym i zagranicznym jako solidny i rzetelny producent przetworów drobiowych. Nasze produkty wytwarzane są w jednym z najnowocześniejszych, przyjaznych środowisku naturalnemu zakładów w Polsce.

Kierując się potrzebą skutecznej i terminowej obsługi naszych Klientów na terenie całego kraju, realizujemy zamówienia z 3 magazynów: w Gajewnikach, Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Sosnowcu. W ciągu ćwierć wieku działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które umożliwiły nam podjęcie i ciągłe doskonalenie współpracy z największymi sieciami handlu detalicznego, hurtowego oraz gastronomii.

Jesteśmy pionierem w produkcji mrożonych wyrobów gotowych z drobiu i nie tylko; nasza firma prężnie funkcjonuje w 3 obszarach: produkcji wędlin i garmażu z drobiu, mrożonych wyrobów z drobiu i dań gotowychw wersji głęboko mrożonej i schłodzonej. Posiadane przez nas linie technologiczne umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów adresowanych do różnych kategorii odbiorców w następujących kanałach sprzedaży: detal nowoczesny, tradycyjny, HoReCa, eksport oraz produktów pod markę własną Klienta. Oferujemy zdrowąi bezpieczną żywność wytwarzaną dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz innowacyjnemu podejściu do kreowania produktów przy ścisłym przestrzeganiu norm i procedur UE.

 

 

SMACZNIE

Produkowane z delikatnego mięsa drobiowego, najchętniej i najczęściej kupowanego w Polsce. Pełne smaku i naturalnego aromatu.

ZDROWO

Produkty zdrowe, również bez fosforanów glutaminianu sodu, dla wszystkich małych i dużych.

SZYBKO

Produkty nie wymagające dużego nakładu pracy i czasu. Idealne podczas niespodziewanej wizyty gości. Do zrobienia zawsze i wszędzie.

 

 

Sprawdź produkty w naszych katalogach

Katalog wędliny

Katalog mrożonki

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera