Firma Laborell to polski producent suplementów diety oraz żywności funkcjonalnej z siedzibą w Woli Batorskiej (woj.małopolskie); w naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, wykonywane z najlepszych surowców dostępnych na rynku. Nasza wykwalifikowana kadra stale pracuje nad rozwojem i wprowadzaniem nowych preparatów na rynek, a rosnąca popularność i zadowolenie wśród klientów jest naszą motywacją.

W ofercie firmy Laborell znajdują się takie bestsellery jak witamina K2 200 μg+D3 4000 j.m., cynk z selenem czy probiotyk o niespotykanej zawartości żywych kultur bakterii (60 mld CFU). Suplementy Laborell nie zawierają glutenu, cukru, laktozy; są także pozbawione sztucznych wypełniaczy i barwników. Wiele z naszych produktów nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, więc z powodzeniem mogą być stosowane przez wegan i wegetarian (np. witamina K2). Naszym atutem są duże opakowania oraz wysokie dawki poszczególnych składników w preparatach, dzięki czemu suplementy są wydajne i ekonomiczne w stosowaniu.

Kup dzisiaj i przekonaj się o wyjątkowej jakości produktów Laborell!

sklep.mylaborell.pl

  • Firma Laborell to polski producent suplementów diety oraz żywności funkcjonalnej z siedzibą w Woli Batorskiej (woj.małopolskie); w naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, wykonywane z […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera