Zespół Eldex-Medical to grupa specjalistów, naukowców i pasjonatów natury, zajmujących się produkcją szerokiej gamy innowacyjnych i naturalnych suplementów diety, leków, kosmetyków oraz ziołowych produktów spożywczych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości i skuteczności, która pozwoli naszym klientom cieszyć się pełnią zdrowia.

EM Food&Pharma Ventures Sp. z o.o. to specjalnie powołana komórka w strukturach Eldex-Medical mająca na celu dostosowanie wiedzy i doświadczenia firmy do potrzeb rynku, w ramach którego naturalne dodatki do żywności czy suplementy diety odgrywają coraz większą rolę.

 

System HACCP gwarancją jakości

Wysoka jakość produktów które wytwarzamy, wynika z doświadczenia farmaceutycznego i jest potwierdzana między innymi, przez kontrole warunków i standardów produkcyjnych w których są wytwarzane. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład działa zgodnie z procedurami, przepisami prawa i zasadami dobrej praktyki produkcyjnej, w celu uzyskania gwarancji bezpieczeństwa konsumenta.

 

Zaufanie poparte Oskarem „Serce za serce”

Wśród laureatów za rok 2005 tej zaszczytnej nagrody znalazła się Zielarnia Ojca A. Cz. Klimuszko – PPH Eldex-Medical. W sobotni wieczór 10 grudnia, w pięknej sali koncertowej, statuetkę Oskara „Serce za serce” z rąk Ministra Zdrowia prof. Zbigniewa Religi odebrał Leszek Dudarski. Powiedział on między innymi: „Znaczenie słowa zaszczyt, znamy w zasadzie wszyscy, Fundacja założona przez Profesora Religę kojarzy nam się z sercem, które odzwierciedla najlepsze uczucia ludzkie. Firma działająca pod patronatem Ojca A. Cz. Klimuszko powinna choć w części drobnej być także w ten sposób kojarzona i dlatego będziemy nadal – tak jak to czyniliśmy do tej pory – wspierać działania Fundacji”.

 

Wiarygodność poparta licencją oo. Franciszkanów

Nieposzlakowana, 30-letnia historia firmy Eldex-Medical, farmaceutyczna wiedza i jakość zawarta w preparatach ziołowych, opracowanych na podstawie oryginalnych receptur, etyka oraz zaufanie, jakim cieszą się kuracje Ojca A.Cz. Klimuszko, zostały zaakceptowane i wyróżnione Licencją wyłączną, przez Zakon oo. Franciszkanów w Gdańsku.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera