W Qulino jesteśmy pasjonatami naturalnie aromatycznych potraw, nowych smaków i dobrej kuchni. W swojej ofercie posiadamy aż 7 innowacyjnych przypraw w płynie, które zrewolucjonizują gotowanie i są doskonałą alternatywą dla klasycznych przypraw sypkich. Produkty Qulino wyróżniają się intensywnym smakiem, który z łatwością przenika do wnętrza potraw oraz uniwersalnością – mogą być używane do wszystkich rodzajów mięs, ryb i warzyw oraz w każdej diecie, również bezglutenowej i wegańskiej.

Firma Wipol, właściciel marki, od blisko 30 lat zajmuje się dystrybucją przypraw oraz mieszanek przyprawowych i jest jednym z pierwszych tego rodzaju przedsiębiorstw w Polsce. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwala nam trafiać w gusta Polaków oraz śledzić zmieniające się trendy i preferencje konsumentów. Głównym impulsem do stworzenia marki Qulino była chęć i potrzeba dostarczenia na rynek produktów, które usprawnią, uproszczą i ułatwią proces gotowania.

Przyprawy Qulino dostępne są aż w 7 wariantach smakowych: Indyjskim, Gyros, Masala, Prowansalskim, 3 Pieprze, Meksykańskim i Słodko-ostrym, co pozwala przygotować każdego dnia tygodnia danie w innym smaku i o zupełnie nowym charakterze. Tej samej przyprawy można też użyć do różnych typów mięs i w ten sposób tworzyć aromatyczne dania oparte na identycznej podstawie, ale różniące się głównym składnikiem. Przyprawy Qulino z powodzeniem można również mieszać i tworzyć zupełnie nowe smaki, które będą odpowiadały indywidualnym upodobaniom.

Dzięki odpowiedniej konsystencji przyprawy Qulino nie spływają z produktu, a podczas smażenia i pieczenia nie przypalają się, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych przypraw w saszetkach. Co więcej, w trakcie specjalnie opracowanego procesu przygotowywania mieszanek, przyprawy uwalniają swój pełny bukiet smaku i aromatu, który zamykamy w słoiczku Qulino, by potrawy smakowały jeszcze lepiej!

Wybierz swoje ulubione smaki przypraw w płynie i stwórz pyszne dania, którymi zachwycisz wszystkich domowników.

Sprawdź wszystkie nasze przyprawy na www.qulino.pl

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera