Firma Moryń funkcjonuje na rynku Polskim już od prawie 30 lat. Od lat udoskonalamy swoje receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości.

Wierzymy, że tradycyjne, ulepszane z pokolenia na pokolenie receptury – to klucz do sukcesu. Podążamy jednak z duchem czasu i od wielu lat modernizujemy nasze zakłady, aby sprostać, co rusz to nowym wymaganiom konsumentów oraz zmieniającym się przepisom dotyczącym produkcji warzyw i owoców.

Naszym flagowy produktem jest chrzan nadwarciański, który od roku 2016 posiada Znak Jakość Tradycja. Produkowany jest z produktów najwyższej jakości z odmiany chrzanu o udokumentowanym “rodowodzie”. Od 2007 roku nasz produkt i surowiec znajdują się na Liście Produktów Tradycyjnych MRiRW.

W roku 2019 nasze buraki plastry otrzymały nagrodę w plebiscycie Influencer’s TOP.

Posiadamy wdrożony i certyfikowany międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności system– IFS oraz sprawnie funkcjonujący system HACCP.

 

Zajmujemy się produkcją:

– Sałatek warzywnych,

– Warzyw kwaszonych,

– Warzyw konserwowych,

– Chrzanu,

– Buraków,

– Kompotów.

 

W 2014 roku wprowadziliśmy na rynek przetwory wg domowych tradycyjnych receptur. Są to produkty limitowane pod nazwą „Domowa spiżarnia”.

 

Wszystkie przetwory przygotowujemy z pasją i niezwykłą starannością. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców i troszczymy się o najwyższą jakość starannie wyselekcjonowanych składników na każdym etapie uprawy i przetwórstwa.

https://www.facebook.com/morynprzetwory/

https://www.instagram.com/moryntradycjasmaku/

  • Firma Moryń funkcjonuje na rynku Polskim już od prawie 30 lat. Od lat udoskonalamy swoje receptury łącząc je z warzywami najwyższej jakości. Wierzymy, że tradycyjne, ulepszane […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera