Hermes Sp. z o.o.

Firma Hermes Sp. z o.o. z siedzibą we Włoszakowicach koło Leszna powstała w 1992 roku. Kształtowanie aktywności rynkowej ukierunkowane zostało na rozlew wód niegazowanych i gazowanych oraz popularnych napojów smakowych. Podstawą produkcji jest naturalna woda źródlana, która czerpana jest z utworów czwartorzędnych, znajdujących się w Przemęckim Parku Krajobrazowym. To jeden z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Dostępna woda nie jest poddawana procesowi uzdatniania – jej atutem jest wysoka klarowność, czystość mikrobiologiczna i chemiczna. Za nieskazitelną jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi wód stoją ujęcia, usytuowane w chronionym obszarze Natura 2000. To one są sercem firmy.

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz licznych inwestycji firma Hermes jest obecnie jednym z największych producentów wód oraz napojów w Polsce.

Strategia firmy opiera się na nowoczesnej technologii, należycie wyedukowanej kadrze pracowniczej oraz doskonałej atmosferze, dzięki której obowiązki traktowane są niczym pasja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – Hermes stale rozwija gamę produktów. Wyznacznikiem pozycji rynkowej firmy jest współpraca z większością sieci handlowych w Polsce.

Na bardzo szeroką skalę rozwinięta jest także działalność charytatywna firmy, poprzez wsparcie lokalnych organizacji non profit.

Poza tym od 2004 roku firma Hermes wyróżniania jest rokrocznie tytułem „Gazeli Biznesu” w ramach organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu” plebiscytu dla najdynamiczniej rozwijających się firm województwa Wielkopolskiego.

Biorąc pod uwagę aktualne trendy rynkowe i wybory żywieniowe konsumentów, firma Hermes ma stabilne perspektywy do rozwoju na następne lata.

“Hermes” Sp. z o.o.
ul. Wolności 1A, 64-140 Włoszakowice,
tel./fax : 65 529 93 31
e: [email protected]

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera