Firma Meggle została założona w roku 1887 w Wasserburgu koło Monachium jako firma rodzinna. Specjalizowała się w produkcji masła oraz innych wyrobów nabiałowych. Od zawsze produkowała towary najwyższej jakości.

Dzisiaj nadal jest firmą rodzinną z ponad 125 letnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych wyrobów nabiałowych oraz laktozy dla przemysłu farmaceutycznego i jest jednym z większych producentów wyrobów mleczarskich w Europie.

Firma Meggle jest obecna w takich krajach jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Polska, Słowacja, Słowenia, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Chorwacja, Albania, Turcja, Grecja.

Zakłady produkcyjne

W całej Europie firma posiada 6 zakładów produkcyjnych i zatrudnia około 1700 pracowników. Największy i najbliżej położony Polski zakład produkcyjny znajduje się w Bratysławie. Skąd pochodzi większość naszego asortymentu.

W Polsce specjalizujemy się w dostawach bagietek chłodzonych z masłem czosnkowym, ziołowym oraz śmietan w spray`u.

Misja

Od ponad 100 lat misją firmy Meggle jest produkcja wysokiej jakości artykułów na miarę wymagań współczesnych odbiorców. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w połączeniu z tradycyjnymi recepturami udało nam się wypracować markę godną zaufania. W oczach odbiorców cieszymy się szacunkiem jako firma rzetelna i profesjonalna. Oferowane przez nas produkty convienience stanowią odpowiedź na wymagania współczesnych odbiorców.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera