PURE ICE – JEDYNY W POLSCE PRODUCENT KOSTEK LODU  SPEŁNIAJĄCY NAJWYŻSZE WYMAGANIA SANITARNE W PROCESIE PRODUKCJI.

Pure Ice Sp. z o.o. rozpoczęła działalność pod koniec  2010 roku kierując swoją ofertę do największych dystrybutorów mrożonek w Polsce. Obrana strategia pozwoliła na obecność  lodu Pure Ice w największych sieciach handlowych i osiągnięcie w krótkim czasie pozycji lidera w krajowym rynku lodu w kostkach. W 2016 roku podjęliśmy decyzję o poszerzeniu gamy produktów i wyjściu na rynek europejski. Inwestycja polegała na znacznym zwiększeniu parku maszynowego oraz pełnej automatyzacji produkcji.

 

W tym samym roku zostaliśmy członkiem europejskiego Stowarzyszenia Producentów Lodu Paczkowanego EPIA, natomiast na początku roku 2017 zakończyliśmy proces wdrażania IFS, co oznacza spełnienie najwyższych wymagań sanitarnych przy produkcji kostek lodu, co daje poczucie bezpieczeństwa produktu wszystkim naszym odbiorcom.

 

Lód w kostkach Pure Ice to lód produkowany wyłącznie z krystalicznie czystej, poddanej wieloetapowej filtracji wody.

 

Jako jedyna firma w Polsce postaraliśmy się o znak Certyfikowanego Lodu Spożywczego, co oznacza pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość produktu.

 

Doskonałą jakość lodu osiągamy przez precyzyjnie zaprojektowaną linię technologiczną. Począwszy od systemu filtracji wody, przez wytwornice lodu, aż do urządzeń pakujących, wszelkie składowe linii zostały dobrane w sposób gwarantujący nieskazitelną czystość produktu.

 

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera