ZM Jelonki

Najlepsze rzeczy tworzy się z pasją

Zespół Młynów Jelonki uzyskał certyfikację “Doceń polskie TOP PRODUKT”!

Wysokogatunkowa Mąka pszenna typ 450 Tortowa Pasja – idealna na biszkopty i babki oraz Mąka pszenna typ 500 Kurpiowska – uniwersalna w kuchni, uzyskana z wysokiej jakości pszenicy, znalazły się w gronie laureatów 41. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego “Doceń polskie” i sięgnęły po prestiżowe godło “Doceń polskie TOP PRODUKT”.

 

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. powstał w 1991 roku. Obecnie jest to jeden z największych Młynów w Polsce – prężnie funkcjonujący zespół trzech linii przemiałowych: żyta i pszenicy o łącznej zdolności produkcyjnej 800 t na dobę.

Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny i urządzenia. Ogromnym atutem młyna jest istniejąca mieszalnia mąk, pozwalająca na uzyskanie wysokiej jakości produktów. Mieszalnia posiada magazyny o łącznej pojemności 7000 ton wyrobów gotowych luzem.

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. dostarcza swoje produkty zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Głównymi odbiorcami wyrobów są przede wszystkim piekarnie, makaroniarnie, zakłady cukiernicze, hurtownie spożywcze, sklepy sieciowe, a także mieszalnie pasz i rolnicy. Sprzedajemy mąki workowane, paczkowane, luzem w mąkowozach.

Nowoczesne technologie zastosowane w procesie produkcyjnym umożliwiają wytworzenie szerokiej gamy produktów. Oferta handlowa obejmuje typowe mąki pszenne i żytnie jak również mąki specjalistyczne produkowane na indywidualne zamówienie odbiorcy.

Zakład posiada możliwość konfekcji produkowanego asortymentu w opakowania o różnorodnych gramaturach. Znacząca część sprzedawanych wyrobów dostarczana jest do odbiorców luzem w mąkowozach.

W firmie funkcjonuje System zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz System zarządzania bezpieczeństwem żywności PN-EN ISO 22000:2006. Obydwa systemy warunkują realizację założonych celów polityki jakościowej. Te idee wspierają zorganizowane działy technologiczne, do których należą: laboratorium surowca, mieszalnia mąk, dział kontroli jakości a także doświadczalna piekarnia.

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. nieustannie rozwija się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i korzystaniu z najnowszych osiągnięć techniki w branży młynarskiej.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera